Wtorek, 28 września 2021r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka
Pokaż menu

Wspólnie posprzątamy

14 września, 2021
Wspólnie posprzątamy

Przed nami akcja Sprzątanie świata.

Przed nami akcja Sprzątanie świata.

Gmina Poczesna jest zawsze aktywna  w działaniach zmierzających by środowisko w którym żyjemy nie ulegało zniszczeniu, degradacji poprzez nielegalne wysypiska śmieci na terenie gminy: w lasach, rowach. W bieżącym roku kalendarzowym od 17-19 września będzie zorganizowana akcja.  Do powyższego przedsięwzięcia zapraszamy stowarzyszenia, mieszkańców Gminy Poczesna, miłośników ochrony przyrody. Tereny, które uznacie Państwo, że należy posprzątać w ramach powyższej akcji prosimy o zgłaszanie pod nr tel. 34 3274-126 wew. 1. Osoba odpowiedzialna za powyższą akcję Pani Magdalena Tomczyk podinsp. ds. ochrony środowiska i gospodarki odpadami.
                                                                                   Urząd Gminy Poczesna
 

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).