Sobota, 24 lutego 2024r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza
Pokaż menu

Wybory do Śląskiej Izby Rolniczej

23 sierpnia, 2023
Hałda Kopalni Sczekaczka - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Hałda Kopalni Sczekaczka - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

W związku ze zbliżającymi się wyborami do Śląskiej Izby Rolniczej przypadającymi na dzień 24 września 2023r informuję, że w dniach od 25.08.2023r do 31.08.2023r, w godzinach pracy Urzędu Gminy Poczesna, w pokoju nr 3 wyłożony zostanie do wglądu spis członków Izby Rolniczej uprawnionych do udziału w głosowaniu, celem weryfikacji.
 

Informacja o godzinach pracy urzędu:

Poniedziałek 7ºº - 15ºº
Wtorek 8ºº - 17ºº
Środa 7ºº - 15ºº
Czwartek 7ºº - 15ºº
Piątek 7ºº - 14ºº

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).