Środa, 7 grudnia 2022r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora
Pokaż menu

XII Jurajskiego Pucharu w Nordic Walking,

03 października, 2022
XII Jurajskiego Pucharu w Nordic Walking,

odbył się w miejscowości Zawodzie.

nordick

W niedzielę, 2 października, o godzinie 10 sprzed budynku Lokalnego Centrum Aktywności Sołectwa Zawodzie przy ul. Kolejowej 16 (Piachy) wystartowali uczestnicy szóstego etapu XII Jurajskiego Pucharu w Nordic Walking.
W kategorii ogólnej kobiet zwyciężyły:
- pierwsze miejsce Natalia Kołek,
- drugie Anna Pękala,
- trzecie Kinga Zych. Wszystkie panie reprezentowały KABEX LKS Podkowa  Janów.
Wśród mężczyzn najlepszymi okazali się:
- Grzegorz Sztanderski pierwsze miejsce,
- Mariusz Reczulski drugie,
- Wiktor Pękala trzecie miejsce. I tak jak u pań, wszyscy reprezentowali KABEX LKS Podkowa Janów.
Z gminy Poczesna w swojej kategorii wiekowej triumfował   Dominik Marcinowicz z Zawodzia Poczesna, na podium stanęli również Iwona Skęda dyr. ZSP w Słowiku  i uczniowie szkoły w Słowiku, Martyna Walczak, Izabela Grudniewska, Piotr Kweczke, Błażej Dudek, Aleksander Kucharski.
Zawody w gminie Poczesnej były ostatnie w cyklu XII Jurajskiego Pucharu w Nordic Walking i odbyło się również podsumowanie całej imprezy. W klasyfikacji generalnej po sześciu etapach wśród kobiet wygrały I m. Natalia Kołek, II m. Kinga Zych,  III m. Irena Pękala, wśród  mężczyzn  I m. Grzegorz Sztanderski, II m. Wiktor Pękala, III m. Filip Tomzik wszyscy z KABEX LKS Podkowa Janów.

Leszek Kownacki; fot: https://www.facebook.com/PawelWisniewskiGP
 
nordick
nordick
nordick
nordick
nordick
nordick
nordick
nordick
nordick
nordick
nordick
nordick
nordick
nordick
nordick
nordick
nordick
nordick
nordick
nordick
nordick
nordick
nordick
nordick
nordick
nordickGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).