Sobota, 23 września 2023r. | Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
Pokaż menu

Z A W I A D O M I E N I E

01 lutego, 2016
Hałda Kopalni Sczekaczka - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Hałda Kopalni Sczekaczka - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

WÓJTA GMINY POCZESNA

z dnia 1 lutego 2016 r.
 

Na podstawie art. 30 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2015r. poz. 1515 z późn. zm) na wniosek Policji.

Zawiadamiam,

że w dniu 29 lutego 2016 roku o godz. 15.00 w Sali konferencyjnej przy Hali sportowej , ul. Szkolna 1, Kolonia Poczesna odbędzie się spotkanie z mieszkańcami gminy Poczesna, celem poznania opinii i stanowiska mieszkańców dotyczących zagrożeń na terenie gminy.

Spotkanie odbędzie się w związku z realizacją założeń dotyczących tworzenia „ KRAJOWEJ MAPY ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA w POLSCE” .

W trakcie spotkania zostanie przedstawiona prezentacja multimedialna dot. zagrożeń na terenie gminy.

 

Informacja podlega ogłoszeniu w prasie lokalnej, na stronie internetowej urzędu gminy i na tablicach ogłoszeń.

 

Wójt Gminy Poczesna

Krzysztof Ujma
 

 

Źródło: http://poczesna.pl/./z-a-w-i-a-d-o-m-i-e-n-i-e-,news-1623
Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).