Piątek, 24 września 2021r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Zakończyła się budowa

23 lipca, 2021
Zakończyła się budowa

chodnika (wraz z odwodnieniem) przy ul. Równoległej w miejscowości Słowik.

slowik-koniec

W ramach zadania wykonano: - budowę chodnika; - przebudowę istniejących zjazdów; - ułożenie krawężników i obrzeży; - budowę odwodnienia - kanalizacja deszczowa; - renowacje rowu.
Zakończona w Słowiku budowa jest kolejną, popartą i sfinansowaną przez samorząd Gminy Poczesna inwestycją, która ma na celu poprawić bezpieczeństwo i komfort życia mieszkańców, użytkowników dróg i pieszych.
Podobne działania – zgodnie z planami i możliwościami budżetowymi – będą kontynuowane w kolejnych sołectwach.
an; fot. an

 
slowik-koniec
slowik-koniec
slowik-koniec
slowik-koniec
slowik-koniec
slowik-koniecGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).