Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Zawody w Hali Sportowej

22 marca, 2016
Budynek Urzędu Gminy z 1921 r. - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Budynek Urzędu Gminy z 1921 r. - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

W dniu 19 marca 2016 roku w Hali Sportowej w Poczesnej odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatowego Zrzeszenia LZS w Częstochowie w tenisie stołowym.
Głównym celem zawodów była popularyzacja tenisa stołowego w środowisku wiejskim oraz przegląd i podnoszenie poziomu gry  zawodników w tenisie stołowym. Organizatorami było  Powiatowe Zrzeszenie LZS w Częstochowie, dofinansowanie - Starostwo Powiatowe w Częstochowie ,współorganizator Urząd Gminy Poczesna, Gimnazjum w Poczesnej. Uroczystego otwarcia  i zamknięcia Mistrzostw  dokonał Wójt Gminy Poczesna -p. Krzysztof Ujma ,wiceprzewodniczący PZ LZS w Częstochowie p. Wiesław Matyga oraz dyrektor Gimnazjum w Poczesnej  p .Paweł Wiśniewski. Do rywalizacji stanęło ponad 60 zawodników z następujących gmin naszego powiatu: Dąbrowa Zielona, Konopiska, Rędziny, Lelów, Mstów ,Mykanów oraz gospodarze - Poczesna.  
 
WYNIKI
Indywidualnych  Mistrzostw Powiatowego Zrzeszenia LZS w Częstochowie
w tenisie stołowym.   Poczesna, 19 III 2016
 
ŻACZKI                                                                        ŻACY
1. Pietrajczuk Natalia    Poczesna                     1. Prokopowicz Daniel Konopiska
2. Musiał Eliza   Poczesna                                 2. Grochowina Krzysztof  Poczesna
3. Szyda Zuzanna  Dąbrowa Zielona               3. Wąsiński Dominik  Poczesna
4. Szczęsna Lena Dąbrowa Z.                             4. Oboński Dawid  Dąbrowa Z.
5-6. Kozak Wiktoria Konopiska                        5-6. Winek Wiktor Konopiska
        Wilk Natalia Konopiska                                    Polak Kacper    Dabrowa Z.
                                                                              7.  Sałata Maksymilian Poczesna
 
MŁODZICZKI                                                              MŁODZICY
1. Nocoń Julia Poczesna                                   1. Sławiński Kacper Poczesna                        
2.  Sikora Julia  Poczesna                                 2. Wiśniewski Jakub Mstów                             
3. Falana Martyna   Dąbrowa Z.                    3. Chaładaj Piotr Mstów                                   
4. Hasikowska Klaudia Dąbrowa Z.                  4. Kaźmierczak Szymon Poczesna
5-6  Miąskiewicz Agata Konopiska                    5-6 Ptasik Mateusz Lelów
        Szabelak Karolina   Konopiska                         Pietrajczuk Sebastian Poczesna
7-8  Mróz Patrycja Lelów                                   7-8 Sosnecki Mateusz  Konopiska
       Wawer Weronika  Lelów                                     Koza  Konrad  Konopioska
                                                                                  9-12  Kabat Patryk  Rędziny
                                                                                            Sowiński Kacper  Lelów
                                                                                             Boborowski  Mateusz  Dąbrowa Z.
                                                                                             Bartosik Maciej  Rędziny
                                                                                13-16  Jarosz Jakub   Konopiska
                                                                                            Kaliściak Hubert  Dąbrowa Z.
                                                                                            Kołodziejski  Jakub  Mstów
                                                                                            Mirowski Kacper  Mstów
  
KADETKI                                                                     KADECI
1. Musiał Natalia Poczesna                          1. Borkowski Łuksz Rędziny
2. Górska Alicja Poczesna                           2. Drobina Krystian  Konopiska
3. Musiał Magda Dąbrowa Z.                     3. Mróz  Piotr Lelów
4. Świątek Kinga  Lelów                               4.  Zaremba Damian  Konopiska
     5-6. Skrzypczyk Dagmara  Dąbrowa Z.          5-6  Pietrajczuk  Dominik  Poczesna
            Skwara  Emilia  Konopiska                               Gutkowski Jakub  Poczesna
       7. Pietrzyk  Angelika  Lelów                         7-8  Świątek Jakub   Lelów
                                                                                       Kosin  Błażej  Dąbrowa Z.
                                                                              9-10 Gurtman Kacper Mstów
                                                                                       Kowalczyk  Jakub  Rędziny
    
JUNIORKI                                                                    JUNIORZY
1.  Jarczok Julia  Rędziny                            1. Gagat Jakub  Poczesna
2.  Michalska Katarzyna  Lelów                 2. Wójcik Kacper  Lelów
3.  Jędrzejczyk Zuzanna Dąbrowa Z.      3. Pełka Dawid  Dąbrowa Z.
4.  Szwyngiel  Anna Konopiska                    4. Kozak Eryk  Konopiska
    5-6 Krowicka Izabela  Lelów                         5. Mielczarek Konrad  Dąbrowa Z.
               Łatacz  Aleksandra   Dąbrowa Z.
 
SENIORKI                                                                      SENIORZY
1. Sałata Magdalena  Poczesna                      1. Sikora  Mariusz  Poczesna
2. Wawrzyniak Natalia Rędziny                    2. Michalik  Jerzy  Konopiska
        3. Wójcik Karolina  Lelów                              3. Dziubiński Dawid  Konopiska
       4. Nocuń  Weronika Rędziny                              4. Krawczyk Jarosław  Rędziny
   5-6 Musiał  Ewelina  Dąbrowa  Z.                     5-6  Świątek  Kacper  Lelów
              Grochowina Katarzyna  Poczesna                    Sztymala  Kamil  Dąbrowa Z.
  7-8 Radecka Anna Dąbrowa Z.                               7 Cierpiał  Szymon  Poczesna
             Szczerbak Anna Konopiska                         8-9  Swiątek Jerzy  Lelów
                                                                                              Kłos  Mateusz Dąbrowa Zielona  
                                                                                    10.  Matyga Wiesław Mykanów
Iwona Skorupa
 

 



Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).