Wtorek, 23 kwietnia 2024r. | Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Pokaż menu

Zebrania sprawozdawcze

18 lutego, 2024
Zebrania sprawozdawcze

w jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Poczesna odbywają się regularnie co roku.

osp hsa
Zgodnie z regulaminem wszystkie muszą się odbyć do końca marca. Spotkania służą omówieniu działań i osiągnięć straży pożarnej w danym roku oraz przedstawieniu przez szefów jednostek sprawozdań za miniony rok. Są również okazją do podsumowań, planowania działań na przyszłość oraz dyskusji na temat potrzeb i wyzwań stojących przed jednostkami. Zebrania te są istotnym elementem organizacyjnym, który umożliwia skuteczną koordynację działań oraz utrzymanie wysokiego poziomu gotowości i profesjonalizmu straży pożarnej.
Pierwsze spotkanie odbyło się w sobotę, 17 lutego w jednostce OSP Huta Stara A.
Działania zarządu zostały zaakceptowane przez członków jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Zarząd uzyskał absolutorium walnego zebrania. Przestawiono plan działań na rok 2024, który został przyjęty do realizacji.
Iwona Skorupa
fot. dh Zbigniew Strugacz, dh Rafał Łada

zam. an

 
osp hsa
osp hsa
osp hsa
osp hsa
osp hsa
osp hsa
osp hsa
osp hsa
osp hsa
osp hsa
osp hsa
osp hsa
osp hsa
osp hsa
osp hsa
osp hsa
osp hsa
osp hsa
osp hsa
osp hsa
osp hsa
osp hsa
osp hsa
osp hsaGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).