Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

Zebranie

19 kwietnia, 2023
Zebranie

- Klub Olimpia Huta Stara.

olimpia

16 kwietnia Wójt Gminy Poczesna Krzysztof Ujma wziął udział - w siedzibie Klubu Sportowego Olimpia Huta Stara - w Walnym Zebraniu Sprawozdawczym Zarządu i członków Klubu. Podczas spotkania Zarząd  Klubu na czele z Prezesem Jarosławem Wlazło przedstawił sprawozdanie z działalności z ostatnich lat. Podczas zebrania głos zabrał Wójt Gminy Poczesna Krzysztof Ujma wspomniał o finansowaniu i wspieraniu Klubu od wielu lat. Przekazał informację o budowie nowego budynku, który będzie też  nową siedzibą i zapleczem oraz podziękował działaczom, trenerom, zawodnikom i wszystkim związanym z Olimpią w najmniejszy chociaż sposób za dobrą pracę na rzecz społeczności lokalnej. Na koniec wójt przekazał na ręce prezesa i trenera KS Olimpia Huta Stara pakiet 30 koszulek meczowych dla zawodników.
Paweł Wiśniewski, fot. Paweł Wiśniewski

zam. an

 
olimpia
olimpia
olimpia
olimpia
olimpia
olimpia
olimpia
olimpiaGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).