Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

Zespół Śpiewaczy „Kwiaty Jesieni”

26 kwietnia, 2024
Zespół Śpiewaczy „Kwiaty Jesieni”

ziałający w strukturach Gminnego Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej został odznaczony Złotą Odznaką Honorową przez Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Zarząd Główny w Warszawie w uznaniu wybitnych zasług.

kwiaty
Od początku istnienia zespołu w 1994 roku, opiekunem artystycznym i akompaniatorem zespołu jest Grzegorz Leonarcik. Przez wszystkie lata działalności zespół aktywnie uczestniczył w życiu kulturalnym lokalnej społeczności.
Serdecznie gratulujemy!!!
Iwona Skorupa
fot. Iwona Skorupa, Piotr Pietrzak

zam. an

 
kwiaty
kwiaty
kwiaty
kwiaty
kwiaty
kwiaty
kwiaty
kwiaty
kwiaty
kwiaty
kwiaty
kwiaty
kwiaty
kwiatyGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).