Środa, 7 grudnia 2022r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora
Pokaż menu

Zostały rozdane laptopy

22 listopada, 2022
Zostały rozdane laptopy

- otrzymały je dzieci z rodzin, których członkowie pracowali w Państwowych Przedsiębiorstwach Gospodarki Rolnej i mieszkają na terenach popegeerowskich.

laptopy

Gmina Poczesna przystąpiła do Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 -2020. Projekt grantowy, w realizacji którego wzięła udział nosił nazwę: „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym - Granty PPGR".
W ramach realizowanego projektu kupionych zostało 36 laptopów. Wszystkie zostały sprawdzone i oprogramowane.
Laptopy, które pomogą młodym mieszkańcom gminy Poczesna – głównie – w nauce przekazywał Wójt Gminy Poczesna – Krzysztof Ujma.
- Są lekkie i szybkie. Super – powiedział 9-latek. - Bardzo dziękuję. Obiecuję, że będę się lepiej uczył.
 
Aneta Nawrot, fot. Aneta Nawrot

zam. an

 
laptopy
laptopy
laptopy
laptopy
laptopy
laptopy
laptopy
laptopy
laptopy
laptopy
laptopy
laptopy
laptopy
laptopy
laptopy
laptopyGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).