Wtorek, 23 kwietnia 2024r. | Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Pokaż menu

Apel o wsparcie naszej mieszkanki

28 lutego, 2024
Kościół - Św. Anna - Dziedziniec klasztorny - Lotek70 / Wikipedia / CC0 Kościół - Św. Anna - Dziedziniec klasztorny - Lotek70 / Wikipedia / CC0

Drodzy Mieszkańcy, zbliża się czas rozliczeń podatkowych, w związku z tym zwracamy się do Państwa o ogromną Prośbą o wsparcie dla naszej mieszkanki – Wiktorii Bekus i przekazanie jej 1,5% podatku. Okażmy serce – dobro wraca.

Wiktoria Bekus jest uroczą i pogodną dziewczynką, u której w sierpniu 2021 roku wykryto ostrą białaczkę limfoblastyczną. Wiktoria razem z mamą przebywa aktualnie na Oddziale Onkologii i Hematologii Dziecięcej zabrzańskiego szpitala. Dziewczynka jest w trakcie chemioterapii.

Wiktoria ma mnóstwo zainteresowań. Lubi chodzić do szkoły, gdzie chętnie uczy się matematyki i języka angielskiego. Drzemie w niej również kreatywna dusza, która realizuje się na plastyce i technice. Kocha też sport – trenuje gimnastykę artystyczną,  niedawno zdała egzamin na żółtą belkę w taekwon-do. Rozłąka z całą rodziną w trakcie pobytów w szpitalu jest bardzo trudna dla Wiktorii. Dalekie dojazdy do szpitala i inne koszty wynikające z procesu leczenia powodują problemy finansowe rodziny. Dodatkowo mama musiała zrezygnować z pracy, żeby móc być stale z Wiktorią.

Fundacja ISKIERKA
Warszawa 00-544, ul. Wilcza 28/8
ING Bank Śląski nr konta:
37 1050 0099 6781 1000 1000 1086

Wpłaty zagraniczne dla każdej waluty:
PL37 1050 0099 6781 1000 1000 1086
BIC (SWIFT): INGBPLPW

1,5% KRS 0000248546
cel szczegółowy: Wiktoria BEKUS
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).