Środa, 24 kwietnia 2024r. | Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza
Pokaż menu

Badanie ankietowe na potrzeby opracowania Planu Zrównoważonej Mobilności dla Subregionu Północnego Województwa Śląskiego

22 lutego, 2023
Badanie ankietowe na potrzeby opracowania Planu Zrównoważonej Mobilności dla Subregionu Północnego Województwa Śląskiego

Na potrzeby opracowania Planu Zrównoważonej Mobilności dla Subregionu Północnego Województwa Śląskiego (SUMP SPWŚ)  Związek Gmin i Powiatów Subregionu Północnego Województwa Śląskiego przeprowadza badania ankietowe wśród mieszkańców regionu. Ankieta skierowana jest do pełnoletnich mieszkańców Miasta Częstochowy oraz powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego i myszkowskiego.

Dzięki ankiecie Związek Gmin i Powiatów Subregionu Północnego Województwa Śląskiego może lepiej poznać sposób funkcjonowania regionu oraz ocenę i oczekiwania mieszkańców wobec systemu transportowego.

Zachęcamy wszystkich do wypełnienia ankiety, która znajduje się pod linkiem: https://wypelnij.online/i/index.php?r=survey/index&sid=912175

Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki będą prezentowane w formie zbiorczej.

Ankieta będzie dostępna do 05.03.2023 r.

Plan Zrównoważonej Mobilności to dokument tworzony razem z mieszkańcami, to planowanie przyszłości regionu przede wszystkim z nastawieniem na ludzi i ich potrzeby! Prace składają się z kilku etapów. Poza niniejszymi badaniami ankietowymi wśród mieszkańców, bardzo istotnym elementem są konsultacje społeczne. Przypominamy, że pierwszy etap konsultacji Planu Zrównoważonej Mobilności potrwa od 27 lutego do 5 marca. Szczegółowe informacje dotyczące konsultacji społecznych Planu Zrównoważonej Mobilności dla Subregionu Północnego Województwa Śląskiego znajdują się na stronie Związku Gmin i Powiatów Subregionu Północnego Województwa Śląskiego.
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).