Sobota, 31 lipca 2021r. | Imieniny: Ignacego, Lubomira, Heleny
Pokaż menu

Co można wygrać w loterii NSP 2021?

16 czerwca, 2021
Co można wygrać w loterii NSP 2021?

Grafika w kolorystyce biało-granatowej. Od góry duży biały napis „Co można wygrać w loterii NSP 2021?”. Poniżej: -zdjęcie przedstawiające samochód osobowy oraz napis "samochody osobowe Toyota Yaris", -zdjęcie przedstawiające karty płatnicze oraz napis "karty przedpłacone o wartości 1000 zł", -zdjęcie przedstawiające karty płatnicze oraz napis "karty przedpłacone o wartości 500 zł". Poniżej od lewej napisy: "Liczymy się dla Polski", "Regulamin i szczegóły loteria.spis.gov.pl", GUS.
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).