Czwartek, 13 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucjana, Antoniego
Pokaż menu

Dobrowolne wpłaty na zakup sztandaru

20 maja, 2024
Kościół - Św. Anna - Dziedziniec klasztorny - Lotek70 / Wikipedia / CC0 Kościół - Św. Anna - Dziedziniec klasztorny - Lotek70 / Wikipedia / CC0

Szanowni Mieszkańcy,  
w związku z planowaną uroczystością nadania Sztandaru Gminy Przyrów, Urząd Miasta i Gminy zachęca do dokonywania dobrowolnych wpłat na zakup sztandaru. Wpłaty należy kierować na konto nr 85 85910007 6330 0926 0013 0170 w tytule wpisując: "darowizna na zakup Sztandaru".

W zamian za pomoc finansową  gwarantujemy wyróżnienie „gwoździem honorowym” umieszczonym na drzewcu sztandaru (fundatorzy, którzy wpłacą kwotę powyżej 400 zł.).
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).