Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Ferie Zimowe 2016

04 marca, 2016
Wiercica - młyn wodny, ob. elektryczny z przeł. XIX i XX w. / MatN90 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Wiercica - młyn wodny, ob. elektryczny z przeł. XIX i XX w. / MatN90 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Z tegorocznej oferty programowej Gminnego Ośrodka Kultury w Przyrowie skorzystało ponad 40 dzieci z naszej  gminy w dwóch grupach wiekowych.

Zarówno dzieci jak i rodzice byli bardzo zadowoleni z przedstawionych form spędzenia wolnego czasu.

W okresie feryjnym ośrodek kultury prowadził zajęcia rekreacyjno-sportowe zarówno w pomieszczeniach GOK jak i hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Przyrowie. Zorganizowane zostały warsztaty plastyczne których  efektem jest pokaźna wystawa prac.

Dzieci świetnie bawiły się podczas zajęć integracyjnych  organizowanych w ośrodku kultury. Dużym powodzeniem cieszyły się wyjazdy zorganizowane tj. do „Manufaktury” lizaków w Żarkach,oraz podwójna wizyta do  parku wodnego  w Tarnowskich  Górach. Przedstawiona poniżej galeria zdjęć w niewielkim stopniu ukazuje atrakcyjność zajęć z których skorzystała młodsza część społeczności gminy Przyrów.

Akcja „Ferie Zimowe 2016”, finansowana była ze środków Gminy Przyrów oraz Gminnego Ośrodka Kultury.

Zapraszamy za rok!!!

Galeria:
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).