Piątek, 30 września 2022r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Konsultacje społeczne w sprawie opracowania Planu Mobilności Miejskiej Subregionu Północnego

05 listopada, 2021
<body><p>Konsultacje społeczne w sprawie opracowania Planu Mobilności Miejskiej Subregionu Północnego</p></body>

Powiat Częstochowski pragnie zaprosić na konsultacje społeczne dotyczące opracowania Planu Zrównoważonej Mobilności dla Subregionu Północnego, które odbędą się dnia 17 listopada 2021 roku o godzinie 16:30 w Przyrowie w sali sesyjnej Urzędu Gminy Przyrów.

Załączniki
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).