Piątek, 17 maja 2024r. | Imieniny: Paschalisa, Slawomira, Weroniki
Pokaż menu

IMGW wydało ostrzeżenie meteorologiczne nr 164 – Silny wiatr

21 października, 2021
IMGW wydało ostrzeżenie meteorologiczne nr 164 – Silny wiatr

Zjawisko: Silny wiatr.

Stopień zagrożenia: 1.

Obszar: powiaty: Częstochowa(82), częstochowski(82), kłobucki(80), lubliniecki(83), myszkowski(84), zawierciański(83).

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 75%.

Ważność: od godziny 13:00 dnia 21.10.2021 roku do godziny 20:00 dnia 21.10.2021 roku.

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 75 km/h, z południowego zachodu i zachodu.

Uwagi: Brak.

Pliki do pobrania:
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).