Środa, 8 lutego 2023r. | Imieniny: Hieronima, Sebastiana, Ireny
Pokaż menu

Informacja o zawieszeniu bezpośredniej obsługi klienta

23 marca, 2021
Informacja o zawieszeniu bezpośredniej obsługi klienta

W związku z wprowadzeniem na terenie kraju nowych obostrzeń i związaną z tym zmianą trybu pracy Urzędu Gminy na tryb wewnętrzny, Wójt Gminy Przyrów informuje, że do dnia 09 kwietnia 2021 roku zawieszona zostaje bezpośrednia obsługa klienta.

Załatwienie sprawy w Urzędzie będzie możliwe za pośrednictwem:

  • e-maila: przyrow@przyrow.pl;
  • e-PUAP:  /9w99dche0v/skrytka lub /9w99dche0v/SkrytkaESP;
  • przez telefon: 34 355 41 20 do 23.

Wnioski można również składać do skrzynki podawczej mieszczącej się na parterze budynku Urzędu Gminy.

Prosimy, aby składane wnioski były podpisane i wypełniane rzetelnie, w sposób zgodny z wymogami.

Osobiste załatwienie sprawy w Urzędzie Gminy   Przyrów możliwe będzie wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu.

Z bezpośredniej obsługi klienta zostaje również wyłączona kasa Urzędu.
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).