Poniedziałek, 10 maja 2021r. | Imieniny: Izydora, Antoniny, Symeona
Pokaż menu

Koncert Pieśni Patriotycznych z okazji 230 – rocznicy Konstytucji 3 Maja

14 kwietnia, 2021
Koncert Pieśni Patriotycznych z okazji 230 – rocznicy Konstytucji 3 Maja

Grafika mająca biało-czerwone tło, a na nim tekst Koncert Pieśni Patriotycznych z okazji 230 - rocznicy Konstytucji 3 Maja pod honorowym patronatem Jadwigi Wiśniewskiej Poseł na Parlamentu Europejskiego. Wydarzenie online. Premiera:3 maja 2021, godz. 17:00 na www.gokmykanow.pl. Wystąpią: reprezentanci gmin powiatu częstochowskiego. Organizatorzy: Lidia Burzyńska, Poseł na Sejm RP, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Mykanowie. Autor plakatu: Aleksandra Postawa - SP Widzów
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).