Sobota, 31 lipca 2021r. | Imieniny: Ignacego, Lubomira, Heleny
Pokaż menu

Mobilny punkt szczepień w miejscowości Aleksandrówka

21 lipca, 2021
Mobilny punkt szczepień w miejscowości Aleksandrówka

Szczepienia to bardzo ważny proces, który ma uchronić wszystkich od kolejnych zagrożeń, dać wszystkim odporność, a im wyższe wyszczepienie populacji, tym większe bezpieczeństwo dlatego w gminie Przyrów w miejscowości Aleksandrówka przy klasztorze Świetej Anny w dniu 26 lipca 2021 roku  w godzinach 9:00 - 15:00 w czasie uroczystości odpustowych uruchomiony zostanie mobilny punkt szczepień, który pozwoli mieszkańcom zaszczepić się przeciwko COVID-19.

Chętni otrzymają jednodawkową szczepionkę firmy Johnson&Johnson.

Wizyta w mobilnym punkcie szczepień nie wymaga wcześniejszych zapisów. Wystarczy mieć ze sobą dowód osobisty.

Zapraszamy
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).