Nabór do Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem
Kościół - Św. Anna - Dziedziniec klasztorny - Lotek70 / Wikipedia / CC0 Departament Społeczeństwa Obywatelskiego informuję, że 20 czerwca 2025 roku rozpoczyna się nabór do Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem.
Rada Dialogu z Młodym Pokoleniem jest ogólnopolskim, ustawowym ciałem opiniodawczo-doradczym Przewodniczącej Komitetu ds. Pożytku Publicznego, miejscem, w którym młodzi obywatele mogą działać na rzecz swojego pokolenia, wyrażając jego potrzeby i oczekiwania, gdzie przedstawiciele rządu i samorządu słuchają głosu młodych.
Nabór skierowany jest do osób, które są aktywne w swoim środowisku, chcą mieć wpływ na otaczającą je rzeczywistość i które będą rzecznikami swojego pokolenia na forum krajowym.
Szczegółowe informacje dotyczące zbliżającego się naboru dostępne są na stronie internetowej Komitetu Do Spraw Pożytku Publicznego.