Wtorek, 16 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety
Pokaż menu

Nowe linie autobusowe

08 lutego, 2023
Nowe linie autobusowe

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców, Gmina Przyrów od 6 lutego 2023 r. uruchomiła dwie linie autobusowe na trasach:

  • Bolesławów – Wola Mokrzeska;
  • Bolesławów – Julianka.

Przedmiotowe linie będą dofinansowane środkami pochodzącymi z Funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej poprzez dopłatę do ceny usługi.

Poniżej zamieszczamy rozkłady jazdy obowiązujące od 6 lutego 2023 r.
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).