Środa, 5 października 2022r. | Imieniny: Placyda, Apolinarego
Pokaż menu

Obwieszczenie nr R.o.6151.7.2021 z dnia 10 listopada 2021 roku

10 listopada, 2021
Obwieszczenie nr R.o.6151.7.2021 z dnia 10 listopada 2021 roku

Dotyczy: podania do publicznej wiadomości harmonogramu polowań zbiorowych planowanych do przeprowadzenia w roku gospodarczym 2021/2022 przez Koło Łowieckie nr "SŁONKA" w Częstochowie.
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).