Czwartek, 13 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucjana, Antoniego
Pokaż menu

Ogłoszenie o sprzedaży samochodu do wywozu śmieci

04 czerwca, 2024
Ogłoszenie o sprzedaży samochodu do wywozu śmieci

Miasto i Gmina Przyrów podaje do publicznej wiadomości, że posiada do sprzedaży samochód ciężarowy do wywozu śmieci marki RENAULT PREMIUM, rocznik: 1999, o numerze rejestracyjnym SCZ57492, koloru zielonego, z przebiegiem 275 933 km, w cenie 14 520,00 zł.

Osoby zainteresowane zakupem prosimy o składanie ofert pisemnych w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy Przyrów ul. Częstochowska 7, 42-248 Przyrów lub na adres e-mail przyrow@przyrow.pl, w terminie do dnia 17 czerwca 2024 r., do godz. 9:00, wpisując w temacie wiadomości „Sprzedaż samochodu do wywozu śmieci”.

Oferta powinna zawierać proponowaną cenę brutto zakupu samochodu do wywozu śmieci oraz dane zainteresowanej kupnem strony.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 17 czerwca 2024 r. o godz. 11:00.

W przypadku gdy przynajmniej dwóch oferentów zaproponuje tą samą cenę, Komisja Przetargowa poinformuje o tym fakcie wszystkich zainteresowanych w celu umożliwienia im zmiany oferty. Sprzedaż następuje na rzecz oferenta, który zaoferował najwyższą cenę.

Miasto i Gmina Przyrów zastrzega sobie prawo do unieważnienia sprzedaży na każdym etapie postępowania.
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).