Wtorek, 28 września 2021r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka
Pokaż menu

Ogłoszenie z dnia 9 września 2021 roku

14 września, 2021
Ogłoszenie z dnia 9 września 2021 roku

Gmina Przyrów PODAJE do publicznej wiadomości, że posiada do sprzedaży autobus marki AUTOSAN H9.21 12.5 t., rocznik 2002, o numerze rejestracyjnym SCZW455, koloru pomarańczowego, z przebiegiem 441 347 km, w cenie 7 000,00 zł.

Osoby zainteresowane kupnem prosimy o składanie ofert pisemnych w sekretariacie Urzędu Gminy Przyrów, ul. Częstochowska 7, 42 248 Przyrów, w terminie do dnia 23 września 2021 r., do godz. 12:00, z dopiskiem „Sprzedaż autobusu”.

Oferta powinna zawierać proponowaną cenę brutto zakupu autobusu oraz dane zainteresowanej kupnem strony. Otwarcie ofert oraz sprzedaż nastąpi w dniu 23 września 2021 r. o godz. 14:00.

W przypadku zainteresowania kupnem pojazdu przez przynajmniej dwóch chętnych, decydować będzie cena zaproponowana w negocjacjach ustnych.

Gmina zastrzega sobie prawo do unieważnienia sprzedaży na każdym etapie postępowania.

Załączniki:
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).