Niedziela, 5 grudnia 2021r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty
Pokaż menu

Powiatowe linie komunikacyjne – aktualizacja rozkładu jazdy

25 października, 2021
Powiatowe linie komunikacyjne – aktualizacja rozkładu jazdy

Informujemy, iż z dniem 25 października 2021 r. zmianie ulegnie rozkład jazdy linii relacji Dąbrowa Zielona- Częstochowa.

Poniżej zamieszczamy rozkład zaktualizowany rozkład jazdy.

Załączniki:
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).