Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Przypominamy o trwających konsultacjach w sprawie nadania miejscowości Przyrów statusu miasta

19 stycznia, 2023
Kościół - Św. Anna - Dziedziniec klasztorny - Lotek70 / Wikipedia / CC0 Kościół - Św. Anna - Dziedziniec klasztorny - Lotek70 / Wikipedia / CC0

Szanowni Mieszkańcy Gminy Przyrów,

Pragniemy Państwu przypomnieć, że do 31 stycznia 2023 roku trwają konsultacje w sprawie nadania miejscowości Przyrów statusu miasta. Na chwilę obecną w konsultacjach udział wzięły 323 osoby.  Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w konsultacjach i wyrażania swojej opinii na ten temat poprzez oddanie głosu: poparcia, przeciwnego lub wstrzymującego się w odpowiedzi na zawarte w ankiecie pytanie: „Czy jesteś za nadaniem miejscowości Przyrów statusu miasta?” oraz ewentualnym zaprezentowaniu dodatkowych opinii lub propozycji w rubryce „Uwagi”.

Formularz ankiety konsultacyjnej jest dostępny:

  • w Urzędzie Gminy Przyrów, ul. Częstochowska 7, 42-248 Przyrów,
  • na stronie internetowej Gminy Przyrów oraz w Biuletynie informacji Publicznej.

Wypełnione ankiety można składać:

  • osobiście w Urzędzie Gminy Przyrów, ul. Częstochowska 7, 42-248 Przyrów,
  • listownie na adres Urzędu Gminy Przyrów, ul. Częstochowska 7, 42-248 Przyrów,
  • pocztą elektroniczną na adres: przyrow@przyrow.pl.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konsultacjach. Państwa głos jest ważny dla przyszłości Przyrowa i całej Gminy Przyrów.

 
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).