Niedziela, 5 lutego 2023r. | Imieniny: Agaty, Adelajdy
Pokaż menu

Spis powszechny już trwa!

16 kwietnia, 2021
Spis powszechny już trwa!

Grafika mająca granatowe tło, a na nim tekst: Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 Spis Powszechny już trwa! wejdź na spis.gov.pl i wypełnij formularz lub zadzwoń na infolinię 22 279 99 99. Udział w spisie jest obowiązkowy, ustawowa gwarancja bezpieczeństwa danych. spis.gov.pl. Zachęcamy do udziału w Loterii NSP 2021 loteria.spis.gov.pl. Liczymy się dla polski! Z prawej strony zdjęcie przedstawiające dwóch mężczyzn, kobietę oraz dziecko.
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).