Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

Spotkania informacyjne w ramach programu “Czyste Powietrze”

18 marca, 2024
Wiercica - młyn wodny, ob. elektryczny z przeł. XIX i XX w. / MatN90 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Wiercica - młyn wodny, ob. elektryczny z przeł. XIX i XX w. / MatN90 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Burmistrz Miasta i Gminy Przyrów zaprasza mieszkańców gminy na kolejne spotkania informacyjne w ramach programu "Czyste Powietrze".

Spotkania odbędą się 21 marca 2024 roku (czwartek) o godzinie 15:00 i 22 marca 2023 roku (piątek) o godzinie 12:00 w czytelni Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Przyrowie.

Zapraszamy na spotkania mieszkańców zainteresowanych udziałem w programie "Czyste Powietrze" celem spotkań będzie przedstawienie założeń programu, wyjaśnienie zasad naborów wniosków oraz odpowiedź na pytania mieszkańców dotyczące programu.

Dofinansowanie można uzyskać m. in. na wymianę starych i nieefektywnych źródeł ciepła oraz przeprowadzanie niezbędnych prac modernizacyjnych budynku.

Zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniach!
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).