Niedziela, 25 lutego 2024r. | Imieniny: Wiktora, Cezarego
Pokaż menu

XII Powiatowy Konkurs Plastyczny na: Pisankę, Palmę, Kartkę oraz Stroik Wielkanocny

13 kwietnia, 2021
XII Powiatowy Konkurs Plastyczny na: Pisankę, Palmę, Kartkę oraz Stroik Wielkanocny

Gminny Ośrodek Kultury w Przyrowie był organizatorem XII Powiatowego Konkursu Plastycznego na; Pisankę, Palmę, Kartkę oraz Stroik Wielkanocny.

Prace na konkurs zostały dostarczone do dnia 31 marca 2021 roku z dziewięciu gmin powiatu częstochowskiego. Mimo ograniczonej działalności GOK podyktowanej pandemią, rozstrzygnięcie i  wyłonienie najciekawszych prac miało miejsce w dniu 7 kwietnia 2021 roku.

Jury przyznało nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych. Patronat nad konkursem objęli: Starosta Częstochowski – Krzysztof Smela, Wójt Gminy Przyrów – Robert Nowak oraz Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie – Małgorzata Majer.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za chęć  udziału w konkursie, zapraszamy do kolejnych edycji.

Link: Galeria prac konkursowych

Pliki do pobrania:
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).