Sobota, 18 maja 2024r. | Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana
Pokaż menu

Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych

10 listopada, 2021
Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych

Gmina Przyrów, zaprasza na pierwsze konsultacje społeczne, w ramach projektu pn: "Przestrzeń do rozmowy – rozbudowany system konsultacji społecznych w planowaniu przestrzennym". Konsultacje odbędą się w dniu 19 listopada 2021r., tj. piątek w godzinach od 14:15 do godziny 17:15, w punkcie konsultacyjnym w siedzibie Urzędu gminy w Przyrowie.

Celem konsultacji jest zapoznanie mieszkańców z projektem Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Przyrów.

Aby skorzystać z punktu konsultacyjnego, konieczna jest rejestracja telefoniczna lub mailowa:

Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną bardzo proszę o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.

Logotyp  Fundusze Europejskie Polska Cyfrowa
Logotyp Rzeczypospolita Polska
Logotyp Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).