Wtorek, 5 lipca 2022r. | Imieniny: Marii, Antoniego
Pokaż menu

Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne w ramach programu “Czyste Powietrze”

15 czerwca, 2022
Wiercica - młyn wodny, ob. elektryczny z przeł. XIX i XX w. / MatN90 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Wiercica - młyn wodny, ob. elektryczny z przeł. XIX i XX w. / MatN90 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Wójt Gminy Przyrów zaprasza mieszkańców Gminy Przyrów na kolejne spotkanie informacyjne w ramach programu "Czyste Powietrze".

Spotkanie odbędzie się  21 czerwca 2022 (wtorek) godz. 16.00 w sali konferencyjnej budynku Urzędu Gminy Przyrów (I piętro).

Zapraszamy na spotkanie mieszkańców zainteresowanych udziałem w programie "Czyste Powietrze" celem spotkania będzie przedstawienie założeń programu, wyjaśnienie zasad naborów wniosków oraz odpowiedź na pytania mieszkańców dotyczące programu.

Dofinansowanie można uzyskać m. in. na wymianę starych i nieefektywnych źródeł ciepła oraz przeprowadzanie niezbędnych prac modernizacyjnych budynku.

Spotkania będą się odbywały z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu!
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).