Sobota, 25 maja 2024r. | Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny
Pokaż menu

Zapraszamy na Otwarte Mistrzostwa Przyrowa

26 marca, 2016
Wiercica - młyn wodny, ob. elektryczny z przeł. XIX i XX w. / MatN90 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Wiercica - młyn wodny, ob. elektryczny z przeł. XIX i XX w. / MatN90 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

W sobotę 2 kwietnia odbędą się Otwarte Mistrzostwa Przyrowa w tenisie stołowym. Honorowy patronat nad imprezą objął Robert Nowak - Wójt Gminy Przyrów.

Regulamin turnieju:

Cel:
Popularyzacja tenisa stołowego w Gminie Przyrów.

Organizator:

Marek Chybiński.

Miejsce zawodów:

Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej w Przyrowie, ul. Szkolna 44.

Termin rozgrywek:
02.04.2016 r. - godzina 10:00.

Uczestnicy:
- zgłaszanie uczestnictwa - 30 min przed otwarciem turnieju,
- za stan zdrowia i ubezpieczenie zawodników organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.

Kategorie wiekowe:
- amatorzy (bez licencji ZTS),
- zrzeszeni (bez limitu ligowego)
- open (wszyscy chętni)

Nagrody:
W kategorii amatorów i zrzeszonych dla najlepszych czterech zawodników puchary. W kategorii OPEN nagrody pieniężne (1. miejsce - 100 zł, 2. miejsce - 70 zł, 3. miejsce - 40 zł, 4. miejsce - 20 zł).

Wpisowe:
Pierwsza kategoria 15 zł, każda następna 10 zł.

patronat honorowy:
Wójt Gminy Przyrów - Robert Nowak.

kontakt do organizatora:
Marek Chybiński, tel. 730436866.

Postanowienia końcowe:
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatni. W sprawach spornych nieujętych w niniejszym regulaminie rozstrzyga organizator.
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).