Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Zapytanie ofertowe

30 stycznia, 2024
Zapytanie ofertowe

Zapytanie ofertowe pn. "Prace konserwatorskie przy emporze organowej znajdującej się w kościele pw. św. Anny w Aleksandrówce, gmina Przyrów".

Zamawiający:

Mniszki Zakonu Kaznodziejskiego
Aleksandrówka 42
42-248 Przyrów
tel.: 535 359 621,
e-mail: przeorysza.swanna@dominikanie.pl

zapraszają do złożenia oferty dotyczącej zamówienia na roboty budowlane w ramach zadania pn. "Prace konserwatorskie przy emporze organowej znajdującej się w kościele pw. św. Anny w Aleksandrówce, gmina Przyrów".

Przedmiotem zamówienia jest pełna konserwacja techniczna i estetyczna barokowej empory organowej znajdującej się w kościele pw. św. Anny w Aleksandrówce, gmina Przyrów.

Zakres prac obejmuje:

  • powierzchnia drewniana polichromowana, przedmiar  1187 dm²,
  • powierzchnia drewniana surowa (odwrocie), przedmiar 1472 dm²,
  • powierzchnia drewniana srebrzona i złocona, przedmiar  590 dm²,
  • powierzchnia metalu, przedmiar  1387 dm².

Zadanie inwestycyjne dofinansowane jest ze środków Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Odbudowy Zabytków.

Ofertę należy złożyć w terminie do 04.03.2024 r. (do godz. 14:00) osobiście w siedzibie Zamawiającego lub za pośrednictwem poczty na adres: Mniszki Zakonu Kaznodziejskiego, Aleksandrówka 42, 42-248 Przyrów.

Szczegóły dotyczące zapytania ofertowego zostały zawarte w treści zapytania ofertowego oraz załącznika do niniejszego zapytania.

Załączniki:
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).