Sobota, 25 maja 2024r. | Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny
Pokaż menu

Zapytanie ofertowe – Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Doroty w Przyrowie

13 maja, 2024
Zapytanie ofertowe – Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Doroty w Przyrowie
Logotyp  programu Polski Ład
Logotyp Banku Gospodarstwa Krajowego
Rządowy Program Odbudowy Zabytków.

Zapytanie ofertowe pn. "Konserwacja – prace ratunkowe wieży kościoła pw. Najświętszej Maryi Panny Szkaplerznej w Przyrowie".

Zamawiający:

Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Doroty w Przyrowie
ul. Częstochowska 1, 42-248 Przyrów
Osoba do kontaktu: Paweł Lesiakowski,
Tel.: 601 357 247
E-mail: pawellesiakowski1@gmail.com

zapraszają do złożenia oferty dotyczącej prac konserwatorskich przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków w ramach zadania pn. "Konserwacja – prace ratunkowe wieży kościoła pw. Najświętszej Maryi Panny Szkaplerznej w Przyrowie".

Zadanie inwestycyjne dofinansowane jest ze środków Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Odbudowy Zabytków.

Ofertę należy złożyć w terminie do 13.06.2024 r. (do godz. 9.00) , zgodnie z zapisami zapytania ofertowego.

Szczegóły dotyczące zapytania ofertowego zostały zawarte w treści zapytania ofertowego oraz załącznika do niniejszego zapytania.
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).