Poniedziałek, 30 stycznia 2023r. | Imieniny: Macieja, Martyny, Teofila
Pokaż menu

Zawiadomienie

23 marca, 2021
Zawiadomienie

Informujemy, że w związku z realizacją zadania: „Przebudowa DW 786 na odcinku od m. Św. Anna do granicy województwa etap I – przebudowa skrzyżowania DW 786 w m. Św. Anna” w dniach 23.03 - 25.03.2021 r. dojazdu do posesji zlokalizowanych w obrębie prowadzony prac nie będzie, w związku z wykonywaniem prac budowanych związanych z ułożeniem warstwy podbudowy.

Przewidywany czas trwania utrudnień: od 23.03.2021 r. (godzina 7:00) do 25.03.2021 r. (godzina 6:00).

Za utrudnienia przepraszamy.

Z poważaniem
BITUM Sp. z o.o.
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).