Sobota, 21 maja 2022r. | Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza
Pokaż menu

Zawieszenie bezpośredniej obsługi interesantów

24 stycznia, 2022
Wiercica - młyn wodny, ob. elektryczny z przeł. XIX i XX w. / MatN90 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Wiercica - młyn wodny, ob. elektryczny z przeł. XIX i XX w. / MatN90 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Szanowni Państwo

W związku  z wejściem w życie Rozporządzenia Rady Ministrów  z dnia  21 stycznia 2022 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii Wójt Gminy Przyrów informuje, że w terminie od 24 stycznia 2022 r. do 28 lutego 2022 roku zawieszona zostaje bezpośrednia obsługa interesantów.

Załatwienie sprawy w Urzędzie będzie możliwe za pośrednictwem:

  • e-maila: przyrow@przyrow.pl,
  • e-PUAP: /9w99dche0v/SkrytkaESP,
  • przez telefon: 34 355 41 20 do  23.

Wnioski można również składać, do specjalnie w tym celu przygotowanej skrzynki, mieszczącej się na parterze budynku Urzędu Gminy. Prosimy, aby składane wnioski były podpisane i wypełniane rzetelnie, w sposób zgodny z wymogami.

W celu załatwienia sprawy urzędowej osobiście należy wcześniej umówić się telefonicznie lub elektronicznie.

O osobiste stawiennictwo prosimy wyłącznie w wyjątkowych sytuacjach.

SPRAWY Z ZAKRESU EWIDENCJI LUDNOŚCI I DOWODÓW OSOBISTYCH NALEŻY ZAŁATWIAĆ OSOBIŚCIE PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU TERMINU!
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).