Sobota, 25 marca 2023r. | Imieniny: Marioli, Wieczyslawa, Ireneusza
Pokaż menu

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

05 września, 2022
Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych na terenie gminy Przyrów przeprowadzona będzie w dniach:

  • 03-10-2022 - Julianka, Sieraków, Staropole, Sygontka, Wiercica, Zalesice;
  • 04-10-2022 - Bolesławów, Kopaniny, Knieja, Smyków, Stanisławów, Wola Mokrzeska, Zarębice;
  • 05-10-2022 - Przyrów, Aleksandrówka.

Odbiór odpadów wielkogabarytowych należy wcześniej  zgłosić telefoniczne do Urzędu Gminy w Przyrowie tel. 34 35 54 120 wew. 31 w terminie do 30 września 2022 roku.
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).