Piątek, 24 marca 2023r. | Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny
Pokaż menu

Zmiany godzin odjazdu autobusów na linii 116 Częstochowa – Dąbrowa Zielona

31 stycznia, 2023
Zmiany godzin odjazdu autobusów na linii 116 Częstochowa – Dąbrowa Zielona

Informujemy, iż od 1 lutego 2023 roku (środa) zmianie ulegają godziny odjazdu niektórych autobusów na linii 115 Częstochowa- Dąbrowa Zielona przez Mstów, Przyrów:

  • Częstochowa - Dąbrowa Zielona z 06:30 na 06:25(poniedziałek-niedziela)
  • Dąbrowa Zielona - Częstochowa z 06:25 na 06:15(poniedziałek-piątek)
  • Dąbrowa Zielona - Częstochowa z 07:35 na 07:26(poniedziałek-niedziela)
  • Dąbrowa Zielona - Częstochowa z 08:55 na 08:35(poniedziałek-piątek)

Załączniki:
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).