Wtorek, 16 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety
Pokaż menu

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

14 października, 2021
Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy serdeczne życzenia oraz podziękowania Dyrektorom, Nauczycielom oraz Pracownikom placówek oświatowych.

Przekazujemy Państwu wyrazy uznania za trud wkładany w kształtowanie osobowości młodego pokolenia, konsekwencję w nauczaniu oraz wychowaniu.

Serdeczne podziękowania za wychowawczy i dydaktyczny trud oraz poświęcenie, z jakim wykonujecie Państwo swoje obowiązki zwłaszcza w tak trudnym czasie pandemii.

W tym uroczystym dla Was dniu życzymy dużo zdrowia, wytrwałości oraz pomyślności w życiu osobistym. Niech pogoda ducha oraz pasja przekazania wiedzy towarzyszy Państwu każdego dnia.

Przewodniczący Rady Gminy Przyrów
mgr Maria Stępień

Wójt Gminy Przyrów
mgr inż. Robert Nowak
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).