Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Dzień Kobiet Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

11 marca, 2016
Dworek Wereszczyńskich w Kościelcu - Polar123 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Dworek Wereszczyńskich w Kościelcu - Polar123 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Dzień Kobiet obchodziły panie z Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło nr 4 w Rędzinach, które swoje uroczyste spotkania mają w Gminnym Ośrodku Kultury w Rędzinach. Święto pań stało się okazją do wspólnego spędzenia czasu, zaproszenia gości, wśród których był wójt gminy Paweł Militowski, przewodniczący Rady Gminy Maciej Mróz oraz dyrektor GOK-u pani Jolanta Brzozowska –Ciura. Życzeniom nie było końca, a przewodnicząca związku p. Kazimiera Rospondek przypomniała historię samego Dnia Kobiet , jakie były jego początki i perturbację. Spotkanie odbyło się w miłej i radosnej atmosferze, były kwiaty i gorące życzenia.

 

 
Gmina Rędziny
Gmina Rędziny położona jest w powiecie częstochowskim, który stanowi część województwa śląskiego, na północnym krańcu Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Gmina ma charakter przemysłowo-rolniczy. Przeważający obszar zajmują gospodarstwa i działki rolne. Lasy porastają jedynie 1,7% jej powierzchni. Przez jej teren przebiegają trasa szybkiego ruchu DK-1 Warszawa-Katowice oraz droga krajowa DK-91 Częstochowa-Piotrków Trybunalski. Dobre skomunikowanie gminy wpływa pozytywnie na jej rozwój.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).