Sobota, 3 czerwca 2023r. | Imieniny: Leszka, Tamary, Karola
Pokaż menu

II Halowy Turniej Dzieci O Puchar Wójta Gminy Rędziny

03 lutego, 2016
Rędziny - Widok na kościół - Michal mwr / Wikipedia / Public domain Rędziny - Widok na kościół - Michal mwr / Wikipedia / Public domain

30 stycznia 2016r Hala Sportowa w Rędzinach tętniła życiem młodych sportowców. Pięć drużyn uczestniczyło w sportowych rozgrywkach w piłce nożnej o puchar Wójta Gminy Rędziny.

Zawody to nie tylko forma aktywnego wypoczynku dla młodych chłopców i dziewcząt. To również okazja do sprawdzenia nabytych w czasie treningów umiejętności, rozwijanie młodych talentów piłkarzy oraz integracja zawodników zrzeszonych w klubach piłkarskich. Drużyny walczyły o zwycięstwo, rozgrywając mecze dwa razy po 10 minut. Turniej odbył się na wysokim poziomie, a wszystkie mecze były widowiskowe. Rozgrywkom towarzyszyła atmosfera sportowej rywalizacji.

Organizatorem Turnieju był klub sportowy Lotnik – a nagrody ufundowała Gmina Rędziny, w której imieniu na zakończenie turnieju Wójt Paweł Militowski wręczył puchary, statuetki, dyplomy i pogratulował zawodnikom umiejętności oraz podziękował trenerom i zawodnikom za udział. Zwrócił także uwagę na grę Fair Play, wysoki poziom zawodników . Nad prawidłowym i sprawnym przeprowadzeniem turnieju czuwali sędziowie.

Wyniki :

I – miejsce GKS Unia Rędziny

II – miejsce UKS Ajax Częstochowa

III – miejsce GLKS Gmina Kłomnice

IV – miejsce LKS Lotnik Kościelec

V – miejsce KS Piast Przyrów

 

Źródło: http://www.redziny.pl/post/details/639
Gmina Rędziny
Gmina Rędziny położona jest w powiecie częstochowskim, który stanowi część województwa śląskiego, na północnym krańcu Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Gmina ma charakter przemysłowo-rolniczy. Przeważający obszar zajmują gospodarstwa i działki rolne. Lasy porastają jedynie 1,7% jej powierzchni. Przez jej teren przebiegają trasa szybkiego ruchu DK-1 Warszawa-Katowice oraz droga krajowa DK-91 Częstochowa-Piotrków Trybunalski. Dobre skomunikowanie gminy wpływa pozytywnie na jej rozwój.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).