Poniedziałek, 25 września 2023r. | Imieniny: Aurelii, Wladyslawa, Kleofasa
Pokaż menu

Nagrodzone Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego

13 kwietnia, 2016
Cementownia Rudniki - Syrus / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Cementownia Rudniki - Syrus / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Z ogromną satysfakcją informuję, że Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego SA w Częstochowie, którego Gmina jest współwłaścicielem, zostało sklasyfikowane na I miejscu w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Przedsiębiorstw Wodociągów i Kanalizacji za rok 2016.
Przedsiębiorstwo już od kilku lat zaliczane jest do grona najlepszych w kraju a w tym roku zostało szczególnie uhonorowane.
Przedmiotowy ranking organizowany jest przez elitarny „Dziennik Gazeta Prawna” - „Strefa Gospodarki" gazetę skupiającą profesjonalny zespół dziennikarzy i specjalistów z obszaru gospodarki.
Ogólnopolski Ranking Najlepszych Przedsiębiorstw Wodociągów i Kanalizacji za rok 2016 miał na celu zaprezentowanie czołówki branży wodno-kanalizacyjnej w Polsce i wyróżnienie najlepszych w niej przedsiębiorstw. Oceniając branżę specjaliści brali pod uwagę szereg czynników takich jak sposób zarządzania Spółką, niezawodność świadczenia usług, awaryjność sieci ale i działania z zakresu szeroko pojętej społecznej odpowiedzialności biznesu, zaangażowanie w działania ekologiczne i edukacyjne.
Na ten sukces przez lata pracowali wszyscy zatrudnieni w Przedsiębiorstwie, jednak bez Państwa przychylności, wsparcia i zaufania jakim nas Państwo darzycie osiągnięcie tego nie byłoby możliwe.
Gmina Rędziny
Gmina Rędziny położona jest w powiecie częstochowskim, który stanowi część województwa śląskiego, na północnym krańcu Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Gmina ma charakter przemysłowo-rolniczy. Przeważający obszar zajmują gospodarstwa i działki rolne. Lasy porastają jedynie 1,7% jej powierzchni. Przez jej teren przebiegają trasa szybkiego ruchu DK-1 Warszawa-Katowice oraz droga krajowa DK-91 Częstochowa-Piotrków Trybunalski. Dobre skomunikowanie gminy wpływa pozytywnie na jej rozwój.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).