Wtorek, 3 października 2023r. | Imieniny: Teresy, Heliodora, Jana
Pokaż menu

PRESTIŻOWA NAGRODA

23 marca, 2016
Cementownia Rudniki - Syrus / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Cementownia Rudniki - Syrus / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Mieszkanka naszej gminy Małgorzata Huras, wiceprezes i współwłaścicielka Centrum Zieleni Sp. z o.o. otrzymała prestiżową nagrodę „Kreatora Garden Trendów” na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Gardenia 2016, za naturalne nawozy do bukszpanów Topbuxus Health-mix oraz Grow. Należy również wspomnieć, że Pani Małgorzata wielokrotnie wspierała nasze placówki oświatowe i jednostki organizacyjne w przygotowywaniu projektów upiększających tereny zielone.

Topbuxus to innowacyjne, naturalne nawozy do bukszpanów dające zdrowy, piękny wygląd i szybszy wzrost. Odpowiednie do upraw gruntowych i doniczkowych. Całkowicie bezpieczne, łatwe w użyciu.

HEALTH - MIX (ZDROWIE) kompleksowa pomoc i ochrona roślin, 100% naturalny z zawartością pierwiastków śladowych. Zatrzymuje i likwiduje choroby grzybowe, uodparnia na Cylindrocladium. Liście stają się zielone i błyszczące.

GROW (ROSNĄĆ) podstawowy nawóz o odpowiedniej kompozycji ilości siarki, magnezu, wapnia, potasu oraz NPK odżywia podczas wzrostu i utrzymuje bez żółtych liści, efekty widoczne w krótkim czasie.

Więcej na: www.centrumzieleni.eu

Gratulujemy i dziękujemy za dotychczasową współpracę
Gmina Rędziny
Gmina Rędziny położona jest w powiecie częstochowskim, który stanowi część województwa śląskiego, na północnym krańcu Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Gmina ma charakter przemysłowo-rolniczy. Przeważający obszar zajmują gospodarstwa i działki rolne. Lasy porastają jedynie 1,7% jej powierzchni. Przez jej teren przebiegają trasa szybkiego ruchu DK-1 Warszawa-Katowice oraz droga krajowa DK-91 Częstochowa-Piotrków Trybunalski. Dobre skomunikowanie gminy wpływa pozytywnie na jej rozwój.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).