Niedziela, 16 czerwca 2024r. | Imieniny: Aliny, Benona, Anety
Pokaż menu

Puchar Wójta Gminy Rędziny 2016r

29 marca, 2016
Rędziny - Widok na kościół - Michal mwr / Wikipedia / Public domain Rędziny - Widok na kościół - Michal mwr / Wikipedia / Public domain

Dnia 22.03.2016r. odbyło się drugie z cyklicznych spotkań Szkół Podstawowych w naszej Gminie, które rywalizują między sobą o Puchar Wójta Gminy Rędziny 2016r.

W tym dniu dyscypliną przewodnią było RINGO, a zdobyte punkty wliczone zostały do klasyfikacji generalnej. Sześcioosobowe reprezentacje szkół, łącznie 24osób, zmagało się w Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Kościelcu o bycie najlepszymi. W tym dniu klasyfikacja wyglądała następująco:

I SP Osiedle -5 pkt

II SP Kościelec – 4 pkt

III SP SP Górka – 3 pkt

IV SP Konin- 2 pkt

V SP Rudnki -0 pkt – Drużyna nie stawiła się.

Klasyfikacja generalna na dzień 22.03.2016r. wygląda następująco :

I miejsce egzekwo SP Kościelec/ SP Osiedle z 9 pkt

II miejsce SP Górka  z 6 pkt

III miejsce SP Konin z 3 pkt

IV miejsce SP Rudniki  z 2 pkt
Gmina Rędziny
Gmina Rędziny położona jest w powiecie częstochowskim, który stanowi część województwa śląskiego, na północnym krańcu Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Gmina ma charakter przemysłowo-rolniczy. Przeważający obszar zajmują gospodarstwa i działki rolne. Lasy porastają jedynie 1,7% jej powierzchni. Przez jej teren przebiegają trasa szybkiego ruchu DK-1 Warszawa-Katowice oraz droga krajowa DK-91 Częstochowa-Piotrków Trybunalski. Dobre skomunikowanie gminy wpływa pozytywnie na jej rozwój.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).