Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Sokół Olsztyn – Unia Rędziny

15 kwietnia, 2016
Rędziny - Widok na kościół - Michal mwr / Wikipedia / Public domain Rędziny - Widok na kościół - Michal mwr / Wikipedia / Public domain

W dziewiętnastej kolejce "A" klasy gr.II nasz zespół Unia Rędziny w sobotę (16.04.2016) pojedzie do Olsztyna by zmierzyć się z tamtejszym Sokołem. Co wiemy o naszym przeciwniku? Sokoły z Olsztyna zajmują wysokie drugie miejsce w tabeli, w osiemnastu rozegranych meczach zdobyli 38 punktów, osiem więcej niż nasz GKS. Jedenaście razy odnosili zwycięstwa, tylko dwa razy podzielili się punktami z przeciwnikiem, a z boiska bez punktów schodzili cztery razy, zdobyli 37 bramek a stracili tylko 17. W pierwszym meczu tych drużyn Unia wygrała na własnym boisku 2:1. Jak będzie teraz? Zapraszamy już w sobotę na mecz do Olsztyna, pierwszy gwizdek o godzinie 17:00. 

W sobotę o godzinie 13 na Wapnorudzie swój mecz rozegrają trampkarze a ich przeciwnikiem będzie Talent Szczekociny.Już w piątek na orliku przy ul.Działkowiczów zagrają nasi orlicy starsi a ich rywalem będzie Gmina Kłomnice.Mecz rozpocznie się o godzinie 17.Orlicy młodsi również zagrają w ten weekend,a zmierzą się z drużyną Skra Częstochowa.Ten mecz w sobotę o 10 na stadionie przy ulicy Loretańskiej.Na wszystkie te mecze serdecznie zapraszamy i prosimy o gorący doping dla naszych zawodników
Gmina Rędziny
Gmina Rędziny położona jest w powiecie częstochowskim, który stanowi część województwa śląskiego, na północnym krańcu Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Gmina ma charakter przemysłowo-rolniczy. Przeważający obszar zajmują gospodarstwa i działki rolne. Lasy porastają jedynie 1,7% jej powierzchni. Przez jej teren przebiegają trasa szybkiego ruchu DK-1 Warszawa-Katowice oraz droga krajowa DK-91 Częstochowa-Piotrków Trybunalski. Dobre skomunikowanie gminy wpływa pozytywnie na jej rozwój.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).