Niedziela, 3 grudnia 2023r. | Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana
Pokaż menu

Turniej rzucanki siatkarskiej

24 czerwca, 2016
Rędziny - Widok na kościół - Michal mwr / Wikipedia / Public domain Rędziny - Widok na kościół - Michal mwr / Wikipedia / Public domain

W DNIU 12.06.2016r. W GMINNEJ HALI SPORTOWEJ W RĘDZINACH ODBYŁ SIĘ TURNIEJ RZUCANKI SIATKARSKIEJ, ZORGANIZOWANY PRZEZ KS CORONA RUDNIKI Z OKAZJI X LECIA DZIAŁALNOŚCI KLUBU NA TERENIE GMINY RĘDZINY. W TURNIEJU WZIĘLI UDZIAŁ NAJMŁODSI ADEPCI PIŁKI SIATKOWEJ Z KLUBÓW CZĘSTOCHOWSKICH : AZS 2020 , KS CZĘSTOCHOWIANKA ORAZ KS CORONA RUDNIKI. UCZESTNICY ZOSTALI PODZIELENI NA 3 GRUPY WIEKOWE. ROCZNIK 2005-2007; 2008 ORAZ 2009 I MŁODSI. W ZAWODACH WZIĘŁO UDZIAŁ 30 ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK. ZWYCIĘZCY W POSZCZEGÓLYCH ROCZNIKACH OTRZYMALI NAGRODY RZECZOWE W POSTACI SPRZĘTU SPORTOWEGO UFUNDOWANEGO PRZEZ KLUB I RODZICÓW ORAZ PAMIATKOWE MEDALE I UFUNDOWANE PRZEZ WÓJTA GMINY RĘDZINY. WSZYSCY UCZESTNICY OTRZYMALI SŁODKOŚCI , NAPOJE ORAZ DODATKOWE UPOMINKI UFUNDOWANE PRZEZ URZĄD GMINY RĘDZINY. ORGANIZATOREM TURNIEJU BYŁ MARIUSZ KOWALIK ODPOWIEDZIALNY ZA SEKCJĘ PIŁKI SIATKOWEJ W KLUBIE KS CORONA RUDNIKI.
Gmina Rędziny
Gmina Rędziny położona jest w powiecie częstochowskim, który stanowi część województwa śląskiego, na północnym krańcu Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Gmina ma charakter przemysłowo-rolniczy. Przeważający obszar zajmują gospodarstwa i działki rolne. Lasy porastają jedynie 1,7% jej powierzchni. Przez jej teren przebiegają trasa szybkiego ruchu DK-1 Warszawa-Katowice oraz droga krajowa DK-91 Częstochowa-Piotrków Trybunalski. Dobre skomunikowanie gminy wpływa pozytywnie na jej rozwój.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).