Piątek, 24 maja 2024r. | Imieniny: Joanny, Zuzanny
Pokaż menu

WIELKANOCNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

19 marca, 2016
Rędziny - Widok na kościół - Michal mwr / Wikipedia / Public domain Rędziny - Widok na kościół - Michal mwr / Wikipedia / Public domain

 

 

ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ

Pan Paweł Militowski Wójt Gminy wspólnie z pracownikami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rędzinach przekazał wraz z serdecznymi życzeniami świątecznymi, paczki dla najbardziej potrzebujących mieszkańców naszej Gminy.

Dzięki hojności mieszkańców naszej gminy, zebrana żywność została dostarczona do osób samotnych, schorowanych oraz rodzin wielodzietnych.

Wizyty Pana Wójta w domach były przyjęte bardzo emocjonalnie przez mieszkańców, którzy czasami są zapomniani w tak radosnym czasie, jakim są święta Wielkanocne. Dało im to wiele radości i nadziei, że są osoby, które o nich pamiętają w tak szczególnym czasie.

 

 
Gmina Rędziny
Gmina Rędziny położona jest w powiecie częstochowskim, który stanowi część województwa śląskiego, na północnym krańcu Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Gmina ma charakter przemysłowo-rolniczy. Przeważający obszar zajmują gospodarstwa i działki rolne. Lasy porastają jedynie 1,7% jej powierzchni. Przez jej teren przebiegają trasa szybkiego ruchu DK-1 Warszawa-Katowice oraz droga krajowa DK-91 Częstochowa-Piotrków Trybunalski. Dobre skomunikowanie gminy wpływa pozytywnie na jej rozwój.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).