Poniedziałek, 17 czerwca 2024r. | Imieniny: Laury, Marcjana, Alberta
Pokaż menu

XXV nadzwyczajna sesja Rady Gminy Rędziny

16 maja, 2016
Cementownia Rudniki - Syrus / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Cementownia Rudniki - Syrus / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

     Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2015r., poz.1515) informuję, że w dniu 19 maja 2016 roku (tj. czwartek) o godz. 15 30 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Rędziny odbędzie się XXV nadzwyczajna sesja Rady Gminy Rędziny z następującym porządkiem obrad:  

 Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad.

  1. Wybór sekretarza obrad.
  2. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany w budżecie gminy Rędziny na 2016 rok.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej gminy Rędziny na lata 2016-2021.
  4. Zamknięcie obrad XXV nadzwyczajnej sesji Rady Gminy Rędziny.Gmina Rędziny
Gmina Rędziny położona jest w powiecie częstochowskim, który stanowi część województwa śląskiego, na północnym krańcu Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Gmina ma charakter przemysłowo-rolniczy. Przeważający obszar zajmują gospodarstwa i działki rolne. Lasy porastają jedynie 1,7% jej powierzchni. Przez jej teren przebiegają trasa szybkiego ruchu DK-1 Warszawa-Katowice oraz droga krajowa DK-91 Częstochowa-Piotrków Trybunalski. Dobre skomunikowanie gminy wpływa pozytywnie na jej rozwój.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).