Poniedziałek, 4 grudnia 2023r. | Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana
Pokaż menu

Gmina Starcza ogłasza w nabór uzupełniający w ramach realizacji projektu grantowego pn. „Odnawialne źródła energii dla mieszkańców Gminy Starcza”

13 listopada, 2023
Kościół w Starczy - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Kościół w Starczy - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Gmina Starcza ogłasza nabór uzupełniający

 

 

w ramach realizacji projektu grantowego pn. „Odnawialne źródła energii dla mieszkańców Gminy Starcza”, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (RPO WD 2014-2020), Osi Priorytetowej IV Efektywność energetyczna, Odnawialne źródła energii i gospodarka niskoemisyjna, działania 4.1 Odnawialne źródła energii, poddziałania 4.1.3 Odnawialne źródła energii – konkurs w formule grantowej współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

W dniach od 14 listopada do 13 grudnia 2023r. w Urzędzie Gminy w Starczy, w godzinach pracy urzędu przyjmowane będą dokumenty zgłoszeniowe o udział w projekcie "Odnawialne źródła ciepła dla mieszkańców Gminy Starcza".

 

Dokumenty zgłoszeniowe stanowiące załączniki do niniejszego ogłoszenia (deklaracja udziału w projekcie i ankieta dotycząca instalacji) można składać na następujące instalacje:

  1. instalacja solarna (kolektory słoneczne) – 20 zestawów,
  2. powietrzna pompa ciepła do ciepłej wody użytkowej  o pojemności zbiornika 200 litrów – 4 szt.,
  3. kocioł na biomasę (pellet) o mocy:
  1. 30 kW – 2 szt.
  2. 25 kW – 4 szt.
  3. 20 kW – 4 szt.
  4. 15 kW – 1 szt.

 

 
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).